Sipariş Ver

ANKARA OSTİM TOTEM TABELA

Pozitif Reklam, Ostim Totem Tabela, Ankara Totem Tabela denilince akla gelen reklam firmalarından birisidir. Bununla birlikte Pozitif Reklam Totem Tabela üretimi ile ankara merkez, ilçeleri ve diğer illerdeki firmalarımızın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabelalar, çok uzaktan ve uzun süre görünürlüğü olan tabela sistemleridir. Genellikle büyük alanlarda farkındalık yaratmak için kullanılırlar. Fabrika, Depo, Büyük binalar, AVM’ler, Akaryakıt istasyonları girişlerinde ve karayollarında dikkat çekici reklamlar oluşturmak amacıyla çeşitli tip ve ölçülerde kullanılırlar. Büyük ebatlarda olduğu için fark edilmesi oldukça kolaydır. Siparişe göre tabela yüzey alanı belirlenir ayak boyu ve çapı da yüzey büyüklüğü ile orantılı olmalıdır.

Daha küçük ve mütevazi bütçeli kuaför, market, kuru temizleme vb. gibi iş yerleri için ise kaldırıma ankraj yapılarak dikilen kasalı kutu tipli küçük totem tabelalar tercih edilmektedir.

Totem Tabelaların Özellikleri

Totem tabelalar yapıları gereği oldukta hacimli ve ağır tabelalardır. Bu nedenle üretim süreci deneyim ve özen gerektirir. Totem tabelaların işçiliği çok kaliteli olmalıdır. Totem tabelalar dış mekanda kullanıldığı ve yükseklikleri ve geniş yüzeyleri gereği fazla rüzgara maruz kaldıkları, aynı zamanda işin tesliminden sonra oluşabilecek arızalara müdahalenin zor olması nedeniyle kaliteli üretim gerektirirler. Yükseklerde oluşan şiddetli rüzgar totem tabelanın temelinde gerekli keşfin iyi yapılmasını şart koşar. Aynı zamanda totem tabelanın kaset dediğimiz reklam olan kısmının da Yağmur, kar, güneş ve rüzgar gibi iklimsel etkilere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmesi gerekir. Totem tabelaların kaset kısmında yani reklam tasarımının olduğu kısımda vinil germe kullanılacaksa mutlaka yüksek gramajlı ve totemde kullanılabilen özellikte branda kullanılmalıdır.

Totem Tabelaların Avantajları

 • Çok geniş bir kullanım alanı sağlar,
 • İmalat süreçleri ve montajı bilgi, deneyim ve özen gerektirir,
 • İstenilen ebada göre üretim yapılabilir,
 • Tasarım ve uygulamada çok renkli çalışma seçeneği sunar,
 • Kalileti bir tabela çeşididir,
 • Ankara Totem Tabela, Ostim Totem Tabela

  Pozitif Reklam olarak, İvedik OSB, Ostim OSB, Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent OSB ve Ankara’da bulunan diğer Organize Sanayi bölgesi Firmaları başta olmak üzere, Ankara çapında Tüm işletmelerimizin Vinil germe tabela, krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, totem tabela, alüminyum kompozit tabela ve cephe giydirme işleri ile tüm tabela işlerini yapıyoruz. Fiyat ve danışmanlık hizmeti almak için hemen bizi arayınız.

  Diğer İmalatlarımız

  Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket basımı, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve etiket basımı olarak sıralanabilir.
  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.