METAL ETİKETMETAL ETİKET ANKARA, METAL ETİKET OSTİM

Ostim Metal Etiket ve Ankara Metal Etiket denilince akla gelen ilk isimlerden olan firmamız 17 yıllık deneyimi ile hemen hemen tüm metal etiket çeşitlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle makine sanayisinde ve firmaların ürün tanıtımlarının, logolarının yer aldığı bölüm olarak metal etiket kullanılmaktadır. Ayrıca metal etiketler sahip olduğu özellikleri ile sağlam, kaliteli ve estetik bir görüntü sunmaktadır. Sizin için metal etiket çeşitleri aşağıda sunulmuştur. Kararsız kalmanız halinde uzman ekibimizle hemen iletişime geçebilir, metal etiket fiyatları konusunda net bilgiler alabilirsiniz.

Ostim ve İvedik Organize sanayi başta olmak üzere Sincan OSB, Alcı Osb, Başkent OSB firmalarının tüm etiket ihtiyaçlarını karşılamakta ve çözüm ortağı olmaktayız.

UV. METAL ETİKET

uv-metal-etiket1

ALÜMİNYUM ETİKET

aluminyum-etiketler

SERİGRAFi ETİKET

serigrafi-metal-etiket

SUBLİMASYON ETİKET

sublimasyon-metal-etiket4

PİRİNÇ ETİKET

pirinç-metal-etiket

PASLANMAZ ETİKET

paslanmaz-metal-etiket2

ASİT İNDİRME ETİKET

asit_indirme_metal-etiket

ROWMARK ETİKET

rowmark_metal_etiket3
Etiket üretimini Ankara 'daki merkezimizde gerçekleştirmekteyiz. Ankara metal etiket başta olmak üzere tüm Türkiye 'ye metal etiket imalatı yapmaktayız. Toplu siparişleriniz için özellikle bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Metal etiket Ostim bölgesinde üretilmektedir. Daha detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilir, telefonla arayabilir veya sipariş formumuzu doldurabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!