PLEKSİ KUTU HARF TABELA


 

ANKARA, OSTİM PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Pozitif Reklam, Ostim Pleksi Kutu Tabela, Ankara Pleksi Kutu Tabela denilince akla gelen reklam firmalarından birisidir. Bununla birlikte Pozitif Reklam, tüm ankara geneli ve özellikle sincan OSB Pleksi Tabela, Alcı OSB Pleksi Tabela, Başkent OSB Pleksi Tabela konusunda deneyimli bir firmadır. Pozitif Reklam atölyesinde yaptığı Peksi Kutu Tabela üretimi ile tüm firmalarımıza hizmet etmektedir. Malzeme katileti kadar işçiliğimize de özen gösteriyor ve memnun müşteri kitlesi sağlıyoruz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Nedir?

Pleksi kutu harf tabela günümüzde en çok kullanılan tabelar sistemlerinden birisidir. Bu tabelanın yapımında kullanılan ana malzeme pleksidir. Pleksi, klasik cama karşı darbe dayanımı 6 kat fazla olan, ısı emiciliği camdan %20 daha az olan bir malzemedir. Pleksi, şeffaf, renkli, buzlu, fosforlu gibi çok çeşitli renk seçeneği olan bir malzemedir. Tercihe göre ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilir.

Pleksi kutu harf adından da anlaşılacağı üzere pleksinin tasarıma uygun olarak CNC makinalarda kesilmesi, ve ona yükseklik kazandıracak şekilde kenarlarının kapatılarak kutu haline getirilmesi ile oluşur. Pleksi Kutu Tabelanın iç aydınlatması şerit led ile yapılmaktadır. Aydınlatmada led kullanılması sayesinde enerji tasarrufu sağlanır. Pleksi Tabelalarda kullandığımız ledler kaliteli ve IP koruma sınıfına dahil olup su geçirmez özelliktedir. Bu da uzun yıllar sorunsuzca kullanım sağlar.

Pleksi Tabelanın Avantajları

 • Göz alıcı reklerde olması,
 • Diğer tabelalara oranla daha dikkat çekici ve şık durması,
 • Dayanıklı malzeme oluşu,
 • Renklerde solma ve yıpranma olmaması,
 • Çok renkli çalışılabilmesi,
 • İstenilen ölçü ve renklerde yapılabilmesi,
 • Ankara Pleksi Tabela, Ostim Pleksi Tabela

  Pozitif Reklam olarak, İvedik OSB, Ostim OSB, Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent OSB ve Ankara’da bulunan diğer Organize Sanayi bölgesi Firmaları başta olmak üzere, Ankara çapında Tüm işletmelerimizin Pleksi Kutu Tabela, krom kutu harf tabela, ışıklı-ışıksız vinil germe tabela, totem tabela, alüminyum kompozit tabela ve cephe giydirme işleri ile tüm tabela işlerini yapıyoruz. Fiyat, ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmeti almak için hemen bizi arayınız.

  Diğer İmalatlarımız

  Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket basımı, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve etiket basımı olarak sıralanabilir.
  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!