Süblimasyon Metal Baskı, özel süblimasyon kağıdına aktarılan görselin 180 derece ısıtılan presle sublimasyon lakı uygulanan metallere aktarılması ile elde edilen bir baskı türüdür. Süblimasyon Metal Baskı Isıya dayanıklı bir boyadır. Genellikle iç mekan uyarı ve yönlendirme levhalarında kullanılan süblimasyon baskı yöntemi, asansör etiketlerinde, pano etiketlerinde, isimliklerde, makine etiketlerinde kullanılmaktadır. Süblimasyon Baskı renkleri oldukça canlıdır. İstenilen renklerde, yazı, resim, grafik renk geçişli ve tramlı olarak basılabilir.


Bilgisayar üzerinden hazırlanan görsel yazıcıya gönderilir ve yazıcı püskürtme sayesinde mürekkebi transfer kâğıdına aktarılır. Transfer kâğıdı süblimasyon baskıda kullanılan özel bir kâğıttır ve birçok çeşidi vardır. Baskı yapılmak istenen süblimasyon ürün üzerine transfer kâğıdı arasında hiç hava kalmayacak şekilde yerleştirilir. Ürüne uygun sublimasyon baskı makinesine uygun sıcaklık ve basınç ile ayarlanarak işlem tamamlanır. Sonuç olarak hazırlanan görsel kâğıda, kâğıttaki baskı ürüne aktarılır. Baskı yapılacak ürünlerin süblimasyona uygun olması gerekmektedir. Yani ürünün baskı yapılacak alanı polyester ya da polyester kaplama olması gerekmektedir. Bu teknoloji, sistem kurulum maliyetleri, baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzün en çok tercih edilen dijital transfer baskı sistemidir.


Sipariş Ver

Pozitif Reklam olarak UV Baskı Tekniği ile;

  • UV baskı metal etiket,
  • UV baskı reflektif etiket,
  • UV baskı folyo etiket,
  • UV baskıpromosyon ürünleri,
  • UV baskı vinil branda,
  • UV baskı makine etiketleri

 üretebilmekteyiz.

Pozitif Reklam Ankara UV baskı firması olarak Türkiye geneline UV baskı hizmeti vermektedir. UV baskı fiyatı diğer baskı tekniklerine göre bir miktar yüksek olsa da uzun yıllar solmadan güneş altında dayanması ile maliyet fayda anlamında daha ekonomik olmaktadır.

Pozitif Reklam olarak UV baskılı etiket imalatı, UV baskılı metal etiket imalatı ve her türlü UV baskı etiket satışı yapmaktayız.

Ankara UV baskı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.