şeffaf-transparan-sticker-etiket
şeffaf-etiket3
şeffaf-etiket2
şeffaf-etiket1
 

Sipariş Ver

ANKARA OSTİM BASKES ŞEFFAF ETİKET STİCKER BASKI

Şeffaf Etiket Nedir?

Ostim şeffaf etiket adından da anlaşılacağı gibi yapışkanlı şeffaf materyalden oluşturulan etikete denir. Etiket ailesinin en çok tutulan etiket türlerinden olan şeffaf etiket baskı işleri ile ürününüze etkileyici bir görünüm katabilirsiniz. Çünkü şeffaf etiket ürün ambalajını örtmez, arkasında beyaz bir zemin yoktur. Vurgulamak istediğiniz marka, logo, desen gibi baskıları, arkasında transparan bir görünüm olacak şekilde tasarlayabilir ve böylece ürünün arkasındaki görünümü de gizlememiş olursunuz.Şeffaf etiket polipropilen şeffaf etiket ismiyle de anılmaktadır. Şeffaf pp etiket plastik bir hammaddeden üretilmektedir. Isıya, neme, güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Ayrıca esneme veya büzülme yapmaz. Bu nedenle parfüm şişeleri gibi ürünlerin üzerinde çok sağlam ve güzel durur. Şeffaf etiket fiyatı da diğer etiket fiyatlarına nazaran uygun olmaktadır. Şeffaf etiket baskısı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf etiket Ankara ve Şeffaf Etiket Ostim denilince akla gelen Pozitif Reklam tüm Türkiye çapında hizmet vermektedir.

Şeffaf Etiketler Nerelerde Kullanılır

Şeffaf etiketler yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Etiketin malzemesi olan PP ve yapışkanı oldukça uzun ömürlüdür. Bu nedenle şeffaf etiketler çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Şeffaf etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilirler. Bas kes, dijital baskı ve UV baskıya uygundurlar. Serigrafi baskıya uygundurlar. Ters Baskı yapılarak camların iç tarafından kullanıma uygundurlar. İstenilen ebat ve adette üretilebilirler.

Şeffaf Etiket Üretimi

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi,  Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Şeffaf Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

pozitifreklam.net ile Ankara şeffaf etiket konusunda en kaliteli baskı tasarımına ve en uygun şeffaf etiket fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için sipariş ver butonuna tıklayınız.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, etiket basımı olarak sıralanabilir.


 
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.