Etiket ailesinin en çok tutulan etiket türlerinden olan şeffaf etiket baskı işleri ile ürününüze etkileyici bir görünüm katabilirsiniz. Çünkü şeffaf etiket ürün ambalajını örtmez, arkasında beyaz bir zemin yoktur. Vurgulamak istediğiniz marka, logo, desen gibi baskıları, arkasında transparan bir görünüm olacak şekilde tasarlayabilir ve böylece ürünün arkasındaki görünümü de gizlememiş olursunuz.Şeffaf etiket polipropilen şeffaf etiket ismiyle de anılmaktadır. Şeffaf pp etiket plastik bir hammaddeden üretilmektedir. Isıya, neme, güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Ayrıca esneme veya büzülme yapmaz. Bu nedenle parfüm şişeleri gibi ürünlerin üzerinde çok sağlam ve güzel durur. Şeffaf etiket fiyatı da diğer etiket fiyatlarına nazaran uygun olmaktadır. Şeffaf etiket baskısı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Ver

Şeffaf etiket, ribbon reçine (resin ribbon) denilen bir malzeme ile baskı alınmaktadır. Bu nedenle kullanılacak olan ribbon malzemenin kalitesi de oldukça önemlidir. Şeffaf pp etiket yaptıracağınızda özellikle üzerine baskı yapılacağını belirtmelisiniz. Çünkü bazı sektörlerde ambalajlara veya cam ürünlere koruyucu olarak da kullanılmakta ve bu nedenle baskı işi için gerekli olan ve baskı makinesi barkodunun okuyacağı şeffaf etiket siyah şeridinin konulması durumu göz ardı edilebilmektedir.

Tüm bu olumsuzluklardan uzak olarak pozitifreklam.net ile Ankara şeffaf etiket konusunda en kaliteli baskı tasarımına ve en uygun şeffaf etiket fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için sipariş ver butonuna tıklayınız.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.