yırtılmaz-reflektif-etiket1

REFLEKTİF ETİKET

yırtılmaz-reflektif-etiket2

REFLEKTİF ETİKET

yırtılmaz-reflektif-etiket3

REFLEKTİF ETİKET

yırtılır-reflektif-etiket1

YIRTILIR REFLEKTİF ETİKET

garanti-etiketi-ankara

YIRTILIR REFLEKTİF ETİKET

reflektif-fosforlu-etiket

KAMYON-TIR ŞERİDİ


 

Sipariş Ver

REFLEKTİF ETİKET - REFLEKTÖR FOLYO - REFLEKTİF FOLYO

Reflektif Etiket Nedir?

Reflektif etiket, ışığı yansıtma özellikleri ve avantajları olan, aynı zamanda özel alanlarda kullanılabilen bir etiket çeşididir. Reflektör etiket diye de adlandırılır. Özellikle gece kullanımı için dikkat çekicilik ve fayda getirmesi amacıyla kullanılır. Reflektif etiket karanlık ortamlarda araç farlarının üzerine vurmasıyla parlama yapar. Böylece dikkati çekmiş olur. Ankara Reflektif Etiketler amacına uygun olarak tercih edilmesi gereken bir malzeme tipidir. Bu etiket tipi iç ve dış mekanlara uygun oluşu, çok amaçlı kullanıma uygunluğu sayesinde tercih sebebi olmaktadır.

Reflektif Etiket Nerelerde Kullanılır?

Ostim reflektif etiket özellikle makina üreticileri, elektronik cihaz tamircileri, site yöneticileri tarafından garaj yönlendirme levhaları vb. olarak ve elektronik alet üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca özel kullanım amacıyla hizmet eden ambulans, itfaiye ve polis vb. gibi araçlarda kullanılır. Ankara reflektif etiket iki tipte bulunur. Yırtılır Reflektif Etiket ve Yırtılmaz Reflektif Etiket. Yırtılırlar yerinden kaldırılmak istendiğinde parça parça kopması gereken durumlarda tercih edilir. Örneğin garanti etiketi olarak da kullanılır.
Yırtılmaz Reflektif etiketlerin malzemesi ise aynı olmakla birlikte üzerinde lamine kaplama vardır. Yırtılmaya karşı dayanımı bu tabaka sağlamaktadır. Bu tabaka ayrıca boyanın kalıcılığını da artırmaktadır. Bu etiketlerde reflektör görevini etiket malzemesi içindeki mikro boyuttaki cam kırıkları yapmaktadır. Her iki tipinin üzerine serigrafi ve dijital baskı yapılabilir. Yapışkanları oldukça kuvvetlidir. Yırtılmaz olan çok sağlam ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle etiket cinsi olarak makine etiketi, pano etiketi, arç etiketi, medikal etiket gibi sınıflara dahil edilebilir.

Reflektif Etiket Fiyatı

İç ve dış mekan hava koşullarına dayanıklı, kolay kolay sökülmeyen, seri üretimi yapılabilen ve bas kes makinasında özel kesimi yapılabilen reflektif etiketler piyasada Reflektör Etiket diye de aranıyor. Bu etiketler birçok renk seçeneği ile kullanıcılarına hitap eder. Serigrafi baskı veya dijital baskı tekniği ile elde edilen ürünler bas kes ile kesilerek kullanıma sunulur. Reflektif etiket fiyatı almak için bizimle hemen iletişime geçiniz. Reflektif etiket imalat ve satışını kaliteli olarak gerçekleştiriyoruz.

Reflektif Etiket İmalatı

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ostim Organize Sanayi BölgesiSincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Reflektif Etiket, Ostim Reflektif Etiket deyince hemen akla gelen firmamız tüm Türkiye geneline gönderim yapmaktadır. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Etiket fiyatı için hemen bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve Leksan Etiket Basımı olarak sıralanabilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.