Sipariş Ver

PVC ETİKET

PVC Etiket Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi PVC malzemeden üretilen etiket çeşididir. Folyo etiketler gibi zayıf durmaz. 250 mikron, 500 mikron, 750 mikron veya 1 mm. ya da daha fazla kalınlığında PVC malzemeye basılan bir etiket folyo etiketlere göre çok daha tok ve kaliteli bir duruş ve hissiyat verecektir. Bu nedenle yerine göre tercih sebebidir. PVC etiketler Mat ya da parlak şeffaf veya opak olabilirler.

PVC Etiket Nasıl Üretilir?

PVC etiketler geleneksel baskı tekniği olan serigrafi tekniği ile basılabildiği gibi UV baskı veya dijital baskıya da uygundur. Şeffaf etiketlerde arka taraftan ters baskı yapılarak baskının korozyon ya da kimyasal etkilerden korunması sağlanabilir. Basım yapıldıktan sonra etiketin kullanım amacına uygun özeklliklerde bandı çekilir ve istenilen ölçülerde kesilerek üretim süreci tamamlanır.

PVC Etiket Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı geniş bir etiket çeşidi olan PVCetiket ile oldukça sağlam ve uzun ömürlü etiketler elde edebilirsiniz. Sahip olduğu özellikleri ile kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim yaşatan pvc etiket baskı işleri; geniş renk ve desen seçenekleri ile firmanızın logosunu, markasını ve sloganını son kullanıcıya etkin bir şekilde yansıtmanızı sağlar. Hava koşullarına ve yüksek sıcaklık değerlerine karşı dayanıklı olan ve bu sebeple hem dış ortamda hem de zorlu şartlarda kullanılabilmektedir.

Ostim PVC Etiket Fiyatı

İç ve dış mekan hava koşullarına dayanıklı, kolay kolay sökülmeyen, seri üretimi yapılabilen PVC etiketler, bir çok renk seçeneği ile kullanıcılarına hitap eder. Serigrafi baskı veya dijital baskı tekniği ile elde edilen ürünler pres ve giyotin makinalarında kesilerek kullanıma sunulur. PVC etiket fiyatı almak için bizimle hemen iletişime geçiniz. Uzman kadromuz ve son teknoloji makinalarımızla yaptığımız PVC etiket imalat siz müşterilerimize uygun fiyatla sunuyoruz.

Ostim PVC Etiket Baskı hizmetleri için hemen arayabilir ya da sipariş formunu doldurarak pvc etiket fiyatları alabilirsiniz. Firmamız Ankara pvc etiket işleri ile hizmete başlamış ve kısa sürede tüm Türkiye 'ye pvc etiket baskı hizmetleri vermeye devam etmiştir. Siz de kaliteli ve güvenilir ellerden pvc etiket baskı siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pvc etiket ile bandrol, barkot, uyarı levhası, uyarı etiketleri, asansör etiketleri, fabrika içi uyarı işaretleri ve daha bir çok bölgede kullanım sağlayabilirsiniz.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, PVC etiket basımı olarak sıralanabilir.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.