Sipariş Ver

LEKSAN ETİKET - MEMBRAN SWITCH


Leksan Etiket Nedir?

Leksan etiket farklı özellikleri ve avantajları olan ve özel alanlarda kullanılabilen bir etiket çeşididir. Membran Switch diye de adlandırılır. Bu etiket tipi iç ve dış mekanlara uygun oluşu, yüksek sıcaklıklara dayanımı sayesinde yoğun olarak tercih edilir.

Leksan Etiket Nerelerde Kullanılır?

Ostim leksan etiket üretimi özellikle makina üreticileri, kumanda üreticileri ve elektronik alet üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Ankara leksan etiket kumanda yapımı, makine üzeri tuş takımı yapımı, kontrol paneli tuşları yapımında özellikle tercih edilir.

Leksan Etiket Nasıl Üretilir?

Leksan etiket baskı PVC nin alt kısmına yapıldığı için dış etkenlerden zarar görmez. Ayrıca serigrafi baskı tekniği ile uygulanması renk solmalarının önüne geçer. Basılan logolar kabartılarak tuş takımında da kullanılır. Amaca uygun olarak geçirgen boya kullanılarak ışıklı tuş takımı veya çeşitli görsel etkiler oluşturulabilir. Leksan etiket endüstriyel etiket, savunma sanayii etiketi ve medikal etiket sınıfına girmektedir.

Membran Switch

İç ve dış mekan hava koşullarına dayanıklı, kolay kolay sökülmeyen, seri üretimi yapılabilen leksan etiketler piyasada Membran Switch diye de aratılmaktadır. Birçok renk seçeneği ile kullanıcılarına hitap eder. Serigrafi baskı veya dijital baskı tekniği ile elde edilen ürünler lazer kesim ile kesilerek kullanıma sunulur. Leksan etiket fiyatı almak için bizimle hemen iletişime geçiniz. Leksan etiket imalat ve satışını kaliteli olarak gerçekleştiriyoruz.

Leksan Etiket İmalatı

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Leksan Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket basımı, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve leksan etiket basımı olarak sıralanabilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.