Sipariş Ver

FOTO LÜMEN FOLYO

Foto Lümen Folyo Nedir?

Foto Lümen Folyo, fosforlu folyo bir ışık kaynağından depoladığı ışığı, herhangi bir elektrik, pil vb. enerji kaynağına ihtiyaç duymadan 3-4 saat boyunca karanlıkta yayarak görünür hale gelen folyodur. Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde birçok kullanım alanı bulmaktadır.
Gece ışık yayan fosforlu folyo olarak da adlandırılmaktadır. Genellikle kapalı alanlarda kullanılmakla birlikte açık alanlarda da tercih edilebilir. Işığı toplama süresi olan 10 -30 dakika boyunca topladığı ışığı 4-10 saat arasında fosforlu olarak yayar.

Lümen Folyo Nerelerde Kullanılır

Elektriklerin kesildiği acil durumlarda personelin ya da diğer kişilerin binayı terk edebilmesi amacıyla fosforlu yönlendirme levhası olarak kullanılır. Foto lümen levha; yön levhaları, acil çıkış levhaları, yangın söndürme levhaları, fosforlu uyarı işaretleri, asansör uyarı levhaları olarak kullanılmaktadır.
Dış alan kullanımı ise trafik işaret ve işaretçileri, tehlike olabilecek noktaların belirlenmesi ve otopark benzeri alanlarda kullanılır. Yapıştığı yerden kolay kolay sökülmeyen, seri üretimi yapılabilen ve bas kes makinasında özel kesimi yapılabilen lümen folyolar piyasada fosforlu etiket diye de anılmaktadır. Gerektiğinde serigrafi baskı veya dijital baskı tekniği ile elde edilen ürünler bas kes ile kesilerek kullanıma sunulur.

Floresan Etiket Fiyatları

Lümen folyo etiket fiyatı almak için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lümen folyo baskı ve fosforlu folyo etiket imalat ve satışını kaliteli olarak gerçekleştiriyoruz. Lümen folyo üzerine dijital baskı yapılabilmektedir. Lümen folyo bas kes uygulaması yapılabilmektedir. Baskılı lümen folyo uygulaması yapan firmamız işlerinizi özveri ile yapan güçlü bir ekibe sahiptir. Ankara foto lümen folyo ya dijital baskı makinalarında istenilen firma veya ürün logosu ya da uyarı yazısı basılabilmektedir. Ankara fosforlu folyo denilince akla gelen pozitif reklam tüm Türkiye'ye lümen folyo etiket gönderimi yapmaktadır. Foto lümen etiket fiyatı için hemen bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Floresan Etiket Üretimi

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır.

Ostim Fosforlu folyo herhangi bir elektrik enerjisi kaynağına gereksinim duymamaktadır. Bakım gerektirmez, kolay montaj yapılır. Düşük maliyeti ile ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Bu özelliği ile en çok gereksinim duyulan acil durum yönlendirme çeşididir. Bu yönüyle floresan etiketler bir uyarı ve yönlendirme levhasıdır.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, fosforlu etiket basımı olarak sıralanabilir.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.