Sipariş Ver

DAMLA ETİKET | DAMLA ETİKET OSTİM | DAMLA ETİKET FİYATLARI

Damla Etiket Nedir?

Damla Etiket Ostim 'de bulunan imalathanemizde deneyimli ekibimizle siz müşterilerimiz için özenle üretilmektedir. Damla etiket Ostim ve Damla etiket Ankara denilince hemen akla gelen Pozitif Reklam Tüm Türkiye'ye üretim yapmaktadır. Firma logonuzun, sloganınızın etkili bir şekilde görünmesini sağlayan damla etiket ile büyüteç etkisi oluşturarak etiketinizin hem daha uzun ömürlü hem de çok daha kaliteli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Damla etiket baskı hizmeti öncelikle logonuzun bulunduğu etiketin basılması ve üzerine şeffaf poliüretan malzemenin yapıştırılması ile ortaya çıkarılmaktadır. Bir çok yere uygulanabilen damla etiketler ile kıyafetler, kemerler, mobilyalar ve daha bir çok bölgelerde logonuzu daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Damla Etiket Fiyatı

Pozitif Reklam kaliteli damla etiketleri ekonomik fiyatlarla siz müşterilerimiz için üretmektedir. Pozitif reklam uzman ve tecrübeli kadrosu ile son teknoloji cihazlarda siparişlerinizi ürüne dönüştürmektedir. Üretilen ürünler Türkiye'nin her her yerine kargo ile gönderilmektedir. Damla etiketler genel anlamda ucuz etiket sınıfına girmektedir. Bu nedenle çok tercih edilen etiket sınıfında yer alırlar. Damla etiket fiyatı için hemen sipariş formunu doldurarak ya da bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.Uzman ekibimiz en kısa sürede size geri dönecektir.

Damla Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Peki bunca üstün özellikleri olan damla etiketler nerelerde kullanılır?
 • Otomotiv sanayisinde
 • Tekstil sanayisinde
 • Mobilya İmalat sanayisinde
 • Promosyon ürünlerinde
 • Makine üretim sektörü
 • Medikal ve tıbbi cihazlarda
 • Elektrik & elektronik sanayisinde
 • vb. sektörlerde damla etiket rahatlıkla kullanılabilir

 • Ostim Damla Etiket Üretimi

  Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Damla Etiket fiyatı ve Damla Etiket baskısı için hemen bizi arayınız.

  Diğer Etiket İmalatlarımız

  Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, damla etiket basımı olarak sıralanabilir.

  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.