Sipariş Ver

ANKARA BRANDA BASKI, OSTİM BRANDA BASKI

Pozitif reklam Ankara branda baskı veya Ostim branda baskı firması olarak bilinmekle birlikte Türkiye’deki tüm firmalara branda baskı hizmeti verebilmektedir. Bilgisayarda tasarımı yapılan veya tasarımı hazır gelen siparişleriniz ileri teknoloji ürünü makinalarımızda basılarak sonuçlandırılır. 17 yıllık deneyimimiz ve ilk günkü heyecanımızla işlerinizin değerine değer katıyoruz.

Hangi Brandayı Tercih etmeliyim?

Aynı zamanda vinil olarak da bilinen bu malzeme kullanılacağı yere veya alana göre farklı özellikler gerektirmektedir. Brandanın gramajı oldukça esnektir. Örneğin; yüksek boyutlardaki çatı tabelası veya totem gibi rüzgar alan yüksek yerlerde ağır gramajlı özel brandalar kullanılırken, ışık geçirmesi gereken durumlarda ise ışık geçirme özelliği olan vinil malzeme kullanılır.

Mesh Branda:

Bunların yanı sıra bir de Mesh denilen ve delikli branda olarak da bilinen bu malzeme rüzgar tutmaması, dışardan içeriyi göstermemesi gibi özellikleri sayesinde genellikle cephe giydirme ve inşaatlarda dekor amaçlı kullanılır.

Blackout Vinil:

Bu malzemenin içinde ışık geçirmeyen özel bir malzeme bulunur. Bu sayede blackout brandalara çift taraflı baskı yapılabilme özelliği vardır.

Canvas Vinil:

Bu Malzeme genellikle tablo yapımında kullanılan ince bir brandadır.. Işık Geçirgen Branda: Bu vinil malzeme ışık geçirme özelliği olan bir brandadır. Bu sayede ışıklı totem ve tabelalarda rahatlıkla kullanılır.

Vinil Nerelerde Kullanılır?

Branda baskılar amacına göre satılık, kiralık yazılarının serbest sallandırıldığı basit kullanım da dahil olmak üzere cephe giydirmelerinde, ışıklı ışıksız vinil germe tabelalarda ve, kapalı alanlarda vb. birçok yerde reklam amacıyla kullanılır. Duvar kaplama, dekorasyon Totemlerde vinil baskı, Cephe giydirme, bina germe vinil baskı, Billboard vinil baskı, Işıklı tabela vinil baskı Fuar standı baskısılarına kullanılır.

Vinil Germe Tabela Üretim Süreci

Vinil germe branda üretimi için ilk olarak keşif ve ölçüm gereklidir. Ölçüm yapıldıktan sonra tasarım aşamasına geçilir. Tasarım onayı alındıktan sonra atölye üretim süreci başlar. Tabelanın atölye üretim süreci bitiminde ise montaj aşamasına geçilir.

Branda Baskı Fiyat

Branda baskıyı fiyatı hesaplanırken baskıda kullanılacak olan malzemenin birim gramajı, kalitesi, ölçüleri ve cinsi dikkate alınır. En sık kullanılan gramaj 440 gr. olmakla birlikte farklı kullanıma maçlarına göre yukarıda belirtilen çeşitler kullanılmaktadır. Branda baskı fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara Branda Baskı, Ostim Branda Baskı

Pozitif Reklam olarak, İvedik OSB, Ostim OSB, Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent OSB ve Ankara’da bulunan diğer Organize Sanayi bölgesi Firmaları başta olmak üzere, Ankara çapında Tüm işletmelerimizin branda baskı, Vinil germe tabela, Vinil Çatı tabelası, pleksi kutu harf tabela, totem tabela, alüminyum kompozit tabela ve cephe giydirme işleri ile tüm tabela işlerini yapıyoruz. Fiyat, ücretsiz danışmanlık ve keşif hizmeti almak için hemen bizi arayınız.

Diğer Baskılarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket basımı, damla etiket basımı, Leksan Etiket basımı, asit indirme levha basımı, pirinç tabela, sticker etiket basımı , asit indirme etiket basımı, ostim metal etiket baskı, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, UV alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, UV etiket basımı olarak sıralanabilir.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!