VİRÜS KORUMA PANELİ - VİRÜS KORUMA BARİYERİ

Son zamanlarda artan virüs vakalarından korunmak ve sosyal mesafe kuralını en etkili biçimde sağlamak için üretilen virüs koruma paneli, özellikle eczaneler, bankalar, döviz büroları, cafe ve restoranlar, kargo şirketleri gibi birçok mekanda kullanılmaktadır. Gün geçtikçe sosyal mesafenin önemi daha iyi anlaşılmakta ve korunma yöntemleri de çeşitlenerek artmaktadır. Çalışma alanınızda sizin için koruma sağlayacak en önemli araçlardan biri de virüs koruma bariyer veya virüs koruma paneli adı ile bilinen sistemler olacaktır.

Müşteriler ile teması en aza indirgemek, karşılıklı görüşmelerde veya sizinle aynı ortamdaki çalışma arkadaşlarınızla mesafeyi korumak amacıyla kullanılan koruma bariyerlerini firmamızdan sorabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı keşif için kurumunuza gelerek incelemelerde bulunabiliriz.

VİRÜS KORUMA PANELİ FİYATLARI

Virüs koruma paneli fiyatları konusunda fiyat belirleyici bir çok unsur vardır. Bunların en başında panel yapımında kullanılacak ürünün ne olduğu ve uygulanacak mekanın metrajı gelmektedir. Diğer belirleyiciler işçilik, sarf malzemeleri gibi unsurlardan oluşmaktadır. Doğru bir virüs koruma bariyeri fiyatlandırması yapabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

VİRÜS KORUMA PANELİ NERELERDE KULLANILIR?

Temas noktası olabilecek hemen her yerde ihtiyaç duyulan koruma yöntemlerinden biri olan virüs koruma paneli genel olarak eczanelerde, bankalarda, döviz bürolarında, karşılıklı çalışılan ofis ortamlarında, grafik tasarım firmalarında, büfelerde, kantinlerde, süpermarketlerde ve daha bir çok alanda tercih edilmeye devam etmektedir.

Hemen arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!