Sipariş Ver

ANKARA OSTİM VİNİL GERME TABELA

Pozitif Reklam, Ostim Vinil Germe Tabela, Ankara Vinil Germe Tabela denilince akla gelen reklam firmalarından birisidir. Bununla birlikte Pozitif Reklam atölyesinde yaptığı Vinil Germe Tabela üretimi ile ankara geneli, ilçeleri ve diğer illerdeki firmalarımızın hizmetine sunmuştur.

Vinil Germe Tabela Nedir?

Baskı makinalarında yapılan baskıların demir profilden oluşturulan tabela şasesine gerilmesi ile oluşturulan tabela türüne Vinil Germe tabela denir. Üretilen vinil germe tabelalar iş yerlerinin ön cephelerine asılırlar. Dış etkenler dediğimiz yağmar, kar, güneş, rüzgar gibi doğa olaylarına karşı son derece dayanıklıdırlar. Kalite bir vinil germe tabela 10 yılı rahatlıkla görür. Işıklı ve ışıksız diye ikiye ayrılırlar. Vinil germe tabelalar; totem vinil germe, cephe vinil germe, Çatı vinil germe ve normal vinil germe tabela olarak kullanım alanına sahiptirler. Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılırlar.

Işıklı Vinil Germe Tabelalar

Vinil Germe tabelalar ikiye ayrılır. Işıklı vinil germe tabelalar ve ışıksız vinil germe tabelalar. Işıklı vinil germe tabelalar ışıksız olanlara göre daha dikkat toplayabilme özelliğine sahiptirler. Işıklı vinil germe tabela şase etrafında oluşturulan alüminyum kasa ile elde edilir. Kasanın içine döşenen led ışık sistemi ile aydınlatma sağlanır. Bu sayede ucuz maliyetle ve dikkat çekici tabelanız hazırlanır.

Vinil Germe Tabelaların Avantajları

Vinil germe tabelalar hızlı üretilebilmesi, maliyetinin oldukça düşük olması ve eskimeden uzun yıllar kullanılabilmesi özellikleri ile mütevazi bütçesi olan, düşük maliyetli tabela tercihi olan ya da geçiçci süre ile tabela kullanımını tercih eden işletmeler veya kurumlar için tercih edilen tabela çeşididir.
 • Geniş ve esnek bir kullanım alanına sahip olması,
 • Uygun fiyatlı ıluşu,
 • Hızlı üretim ve montaj süresi
 • İstenilen ölçüde uygulanabilmesi,
 • Tasarım konusunda esnekliğe izin vermesi,
 • Çok renkli tasarıma izin vermesi,


 • Ankara Vinil Tabela, Ostim Vinil Tabela

  Pozitif Reklam olarak, İvedik OSB, Ostim OSB, Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent OSB ve Ankara’da bulunan diğer Organize Sanayi bölgesi Firmaları başta olmak üzere, Ankara çapında Tüm işletmelerimizin Vinil germe tabela, krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, totem tabela, alüminyum kompozit tabela ve cephe giydirme işleri ile tüm tabela işlerini yapıyoruz. Fiyat ve danışmanlık hizmeti almak için hemen bizi arayınız.

  Diğer İmalatlarımız

  Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket basımı, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve etiket basımı olarak sıralanabilir.
  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.