PAFTA ASKI BANDI

PAFTA BANDI NEDİR

Pafta Bandı, paftaların ve haritaların pafta dolabında bulunan askı millerine asılarak kullanılması amacıyla ürettiğimiz bir üründür. Rulo Şeklinde üretilmektedir. Rulo üzerinde Pafta Dolabı içinde bulunan askı millerini karşılayacak delikler bulunur. Paftaya yapıştırılan askı bantları bu millere takılarak dolapta arşivlenir. Pafta askı bandı imalatını yapan ve piyasadaki muadillerine göre çok daha dayanıklı malzemeden pafta bandı üretimi gerçekleştiren firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Pafta bandı fiyatı konusunda en uygun fiyatları firmamızdan alırsınız.

KOPMAYAN PAFTA BANDI

Pafix marka pafta bantları kullanım şartlarında asla kopmaz. Her bir mm. karelik bir alanda 20,5 kg çekme kuvvetine dayanır. Böylece devletimizin arşivlerinde uzun yıllar hizmet eder. Pafta bandı testleri ISO Standartlarına göre yapılmış olup test değerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

TESCİLLİ MARKA

Paffix Türkiye'nin ilk ve tek tescilli pafta bandı markasıdır. En kaliteli pafta askı bantlarını Türkiye'nin ilk ve tek tescilli markası olarak biz üretiyoruz ve ülkemizin dört bir yanına gönderiyoruz. Piyasadaki muadillerine göre çok daha dayanıklı pafta askı Pafta askı bandı fiyatı sormak için bizi hemen arayabilirsiniz. Pafta askı bandı satışını Ankara'daki merkezimizden tüm Türkiye'ye gerçekleştiriyoruz.

PAFTA ASKI BANDI ÖZELLİKLERİ


>> Avrupa menşeili ithal malzemeden üretilmiştir.
>> 50 metrelik rulolar halindedir.
>> 5,5 cm enindedir.
>> 175 Mikrondur.
>> Kesinlikle yırtılmaz malzemeden üretilmiştir.
>> Çekme kuvvetine karşı üstün direnç. Her bir mm karede 20,5 kg. çekme kuvvetine dayanır.
>> Pafta ölçülerine göre, kesilip istenilen boyutta kullanılabilinir.
>> İsteğe bağlı olarak malzeme kalınlığı artırılabilir.
>> Şeffaf veya opak olarak üretilmektedir.
>> Çok uzun ömürlüdür.
>> -50 ila 230 aralığında sıcaklığa dayanıklıdır.
>> Pafta dolabında 30 yıl bozulmadan durabilir.

pafta askı bandı

Butona tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz.
HEMEN ARA

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!