teknopark-panel-baski-ostim
ivedik-uv-baski-teknopark
teknopark-panel-baski-ankara
teknopark-panel-baski

 
Sipariş Ver

U.V. PANEL BASKI


UV Panel Baskı Ankara, UV Panel Baskı Ostim

Pozitif Reklam, UV Panel Baskı Ankara ve UV Panel Baskı Ostim denilince akla gelen ilk firmalardandır. Pozitif Reklam Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde yer alan Teknokent firmalarının AR-GE çalışmaları kapsamında ihtiyacı olan UV panel baskı, tuş takımı, membran switch, led panel baskı, leksan etiket, 3M bantlı alüminyum etiket ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Teknopark Firmaları Panel Baskı

Pozitif Reklam olarak, İvedik OSB Teknopark Firmaları, Ostim OSB Teknopark Firmaları, başta olmak üzere Ankarada bulunan teknopark firmalarımızın panel baskı, membran switch, tuş takımı, leksan etiket, alüminyum etiket, led panel uv baskı, kontrol kutuları panel baskı, kumanda kutuları panel baskı işlerinde çözüm ortağıyız.

Ayrıca Pozitif reklam olarak kontrol kutuları ve kumanda kutuları tuş deliklerini de lazer makinamızda 0,1mm hassasiyetle açmaktayız.


Türkiye Çapında Hizmet

Buna karşın Tüm Türkiye genelinde AR-GE çalışması yürüten Teknokent firmalarının U.V. Panel baskı ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte tüm müşterilerimize çeşitli UV Baskı hizmeti de vermekteyiz. Pozitif Reklam 17 yıllık tecrübesi, uzman ekibi ve kendi bünyesinde bulunan UV Baskı makinaları ile her türlü malzemeye UV baskı yapabilmektedir.

UV Panel Baskı Nedir?

UV Baskı İngilizce kaynaklı Ultraviolet Protected Printing kelimelerinden oluşur ve ultraviyole korumalı baskı anlamını ifade etmektedir. Bu özellikleri ile UV baskı Panel Baskılarda tercih sebebidir.

Panel Baskı Fiyat

Pozitif Reklam Ankara UV panel baskı firması olarak Türkiye geneline UV Panel Baskı Hizmeti vermektedir. UV panel baskı fiyatı diğer baskı teknikleri ile karşılaştırıldığında uzun yıllar solmadan dış etkenlerden etkilenmeden kalabilmesi ile maliyet fayda anlamında daha ekonomik olmaktadır. Pozitif Reklam olarak UV Panel baskı, Panel üzerine U.V. baskı yapmaktayız. Ankara UV panel baskı fiyatları, UV Panel Baskı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ostim Panel Baskı

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi Teknokent, Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Metal Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket basımı, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket ve etiket basımı olarak sıralanabilir.

 

Pozitif Reklam olarak UV Baskı Tekniği ile;

  • UV baskı metal etiket,
  • UV baskı reflektif etiket,
  • UV baskı folyo etiket,
  • UV baskıpromosyon ürünleri,
  • Ayrıca UV baskı vinil branda,
  • UV baskı makine etiketleri 

üretebilmekteyiz.

 A

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.