UV Baskı Nedir?

UV Baskı İngilizce kaynaklı UltravioletProtected Printing kelimelerinden oluşur ve ultraviyole korumalı baskı anlamını ifade etmektedir. Burada baskının güneşten kaynaklı ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı olduğu anlatılmaya çalışılmıştır. Yani diğer sistemlerde yapılan baskının aksine UV Baskı tekniği ile yapılan baskılarda boya uzun yıllar güneş ışınlarından etkilenmeden parlaklığını korur.


UV Baskı nerelerde kullanılır?

UV Baskı metal, ahşap, taş ve plastik yüzeyler başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilir. Ankara UV baskı firması olarak teknolojinin imkanlarını kullanarak UV baskı hizmeti sunmaktayız.


UV Baskı günümüzde en çok endüstriyel ve hediyelik eşya sektöründe uygulanmaktadır. Tahmin ettiğimiz ve edemediğimiz birçok alanda UV baskı kullanılmaktadır. Örneğin günümüzde banka ve asansör kabinleri gibi yerlerde görme engellilerin kullandığı Braille Alfabesi UV baskı tekniği ile yapılmaktadır.


Sipariş Ver

Pozitif Reklam olarak UV Baskı Tekniği ile;

  • UV baskı metal etiket,
  • UV baskı reflektif etiket,
  • UV baskı folyo etiket,
  • UV baskıpromosyon ürünleri,
  • Ayrıca UV baskı vinil branda,
  • UV baskı makine etiketleri 

üretebilmekteyiz.

Pozitif Reklam Ankara UV baskı firması olarak Türkiye geneline UV baskı hizmeti vermektedir. UV baskı fiyatı diğer baskı tekniklerine göre bir miktar yüksek olsa da uzun yıllar solmadan güneş altında dayanması ile maliyet fayda anlamında daha ekonomik olmaktadır.

Pozitif Reklam olarak UV baskılı etiket imalatı, UV baskılı metal etiket imalatı ve her türlü UV baskı etiket satışı yapmaktayız.

Ankara UV baskı fiyatları, UV etiket hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.