serigrafi-metal-etiket2
serigrafi-metal-etiket1
serigrafi-metal-etiket
serigrafi-metal-etiket

 
Sipariş Ver

ANKARA SERİGRAFİ BASKI, OSTİM SERİGRAFİ

Pozitif Reklam İvedik serigrafi baskı ve Ostim serigrafi baskı denilince akla ilk gelen firmalardandır. 17 yıllık tecrübe ve uzman ekibimizle müşterilerimizin serigrafi Baskı ihtiyaçlarını karşılıyor ve serigrafi baskılı etiket imalatı yapıyoruz. Bununla birlikte Pozitif reklam Sadece Ostim ve ivedik Organize Sanayi firmalarının ihtiyaçlarını değil Ankarada bulunan Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent Organize gibi sanayi bölgelerinde bulunan firmaların serigrafi baskı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Serigrafi Baskı Nedir?

Serigrafi, tekstil sanayii, grafik sanatlar gibi sektörlerin yanısıra günümüz etiket üretiminde de sıkça kullanılan bir baskı tekniğidir. Bu teknikte; ilk olarak metal ya da ahşap çerçeveye gerilen ipek, emisyona uğratılarak baskı yapılacak yerlerin açık gözenekli (boya geçirgen), diğer kısımların da boya geçirmeyen özellikte kalması sağlanır. İkinci aşama ise baskı aşamasıdır. Elde ettiğimiz geçirgen çerçevenin içine konulan baskı boyası (mürekkep), bir sıyırıcı (rakle) ile sıyrılarak açık kalan yerlerden metal, plastik, cam gibi malzemeler üzerine transfer edilir. Böylece serigrafi baskıyı elde etmiş oluruz.

Serigrafi baskı tekniği eski bir teknik olmasına rağmen günümüzde hala revaçtadır. Bunun sebebi bu tekniğin kendisi ve kullanılan boya sayesinde yapılan baskının yüksek kaliteli olması, kullanılan boyanın yüksek örtücülük özelliğinin olması, net görüntü ve keskin hatların elde edilebilmesidir. Bu sayede firmanızın logo ve grafikleri görsel olarak üst seviyede olacaktır. Ayrıca serigrafi tekniği ile basılan boyalar güneş ışınları ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle eloksallı Alüminyuma yapılan serigrafi baskıları sertleştirme işlemi sonrası iç mekanda 30-40yıl, dış mekanda da en az 10 yıl solmadan çok rahatlıkla bulundukları yüzeyde tutunurlar. Ostim serigrafi baskı konusunda oldukça deneyimli olan Pozitif Reklam, sizlere üst kalitede etiketler ve görseller üretir.

Serigrafi Tekniği ile Yapabildiğimiz İmalatlar

 • Serigrafi uyarı ve ikaz işaret levhaları,
 • Serigrafi baskılı metal etiketler,
 • Cam, folyo, plastik, ahşap, seramik, deri, porselen, kumaş, kağıt, cam, pleksi, akrilik gibi serigrafi baskı tekniğine uygun ostim serigrafi baskı yapabilmekteyiz.
 • Elektronik sektörü için için devre kartlarının devre yollarının basılması,
 • İletken boya basımı,
 • Serigrafi lüminyum metal etiket,
 • Serigrafi paslanmaz metal etiket,
 • Serigrafi leksan etiket,
 • Serigrafi membran switc etiket,
 • Serigrafi tuş takımı baskıları,
 • Promosyon ürünlerine serigrafi baskı,


 • Ostim Serigrafi Baskı Fiyat - Ankara Serigrafi Baskı Fiyat

  Ostim Sergirafi Baskı, Ankara serigrafi Baskı denilince hemen akla gelen Pozitif Reklam, tüm Türkiye çapında sergirafi baskı hizmeti vermektedir. Uzman kadrosu ve 17 yıllık deneyimi ile siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Ankara’da ucuz serigrafi baskı hizmeti vermekteyiz.

  Ostim Serigrafi Baskı, Ankara Serigrafi Baskı

  Serigrafi baskı etiket, sergirafi baskı folyo, Serigrafi baskı pleksi, serigrafi baskı ahşap vb. malzemeler atölyemizde uzman kadromuz ile yapılmaktadır. Ostim sergirafi baskı ve Ankara sergirafi baskı konusunda uzman olan firmamız, üretimini titizlikle sürdürmektedir.

  Diğer Etiket İmalatlarımız

  Pozitif Reklam olarak, Ankara Ostim serigrafi baskı yapan bir firmayız. İvedik serigrafi baskı, Ostim serigrafi baskı, Sincan Organize serigrafi baskı, Alcı OSB serigrafi baskı, Başkent OSB serigrafi baskı başta olmak üzere, tüm üretici firmalarımızın serigrafi baskı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Dijital Baskı firması olan Pozitif Reklam, Leksan Etiket, Panel Etiketi, Mebran Switch, Tuş Takımı, Damla Etiket, Metal Etiket, Lazer Kazıma, Lazer Markalama, Lazer Kazıma Etiket, Tesa Etiket, Asit İndirme, Serigrafi Baskı, Pleksi Kesim ve tüm folyo etiket baskı ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünü makinaları ve deneyimli ekibiyle en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Pozitif Reklam Ayrıca Tüm Türkiye’deki üreticilerimizin tüm etiket ihtiyaçlarına da cevap vermekte, kargo yolu ile ürünlerini adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır. Pozitif reklam bir Ostim Etiket imalatı firması olarak, 17 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerinizin değerine değer katıyor.

  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Metal Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.