Serigrafi Etiket Nedir?

Serigrafi tekniği ile üretilen bir etiket bazı sektörler için olmazsa olmazdır. Bu geleneksel baskı tekniğinin mevcut dijital baskı tekniklerine göre halen birçok avantajları mevcuttur. En önemli özelliklerinden birisi serigrafi etiket fiyatlarının yüksek tirajlı işlerde dijital etiket üretimine göre daha ekonomik olmasıdır. Bir diğer avantajı ise serigrafi baskının UV baskıya göre dayanımının daha yüksek olmasıdır diyebiliriz.


Yarı otomatik ve manuel serigrafi makinelerimizle 0,1 mm. ile 100 mm. Arasında hemen hemen her türlü yüzeye serigrafi baskı yapabilmekteyiz. Bir Ankara serigrafi baskı ve serigrafi etiket üretim firması olarak, uzman kadrosu ve işine verdiği önemle serigrafi baskı alanında da müşterilerimizi memnun etmekteyiz.


Serigrafi makine etiketleri, Serigrafi asansör etiketleri, Serigrafi pano etiketleri, Serigrafi uyarı levhaları gibi her türlü serigrafi baskı ürünleri tarafımızca üretilmektedir.


Sipariş Ver

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Serigrafi etiket üretimi ile birçok alanda kolaylık elde edilmektedir. Hoş görünümlü, sağlam ve güvenilir serigrafi etiket baskı hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bizimle ankara serigrafi etiket baskısı ve serigrafi etiket üretimi için iletişime geçebilirsiniz. Serigrafi etiket fiyatları almak için sipariş formumuzu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizinle en kısa zamanda temas kuracaktır.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.