pirinç-metal-etiket4

PİRİNÇ METAL ETİKET

pirinç-metal-etiket3

PİRİNÇ METAL ETİKET

pirinç-metal-etiket2

PİRİNÇ METAL ETİKET


 
Sipariş Ver

ANKARA OSTİM PİRİNÇ LEVHA BASKI

Pozitif Reklam Ankara Ostim de pirinç etiket ve levha baskısı yapan bir firmadır. Bununla birlikte Tüm türkiye çapında müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ülkemizin her bir şehrine pirinç metal isimlik ve etiket gibi siparişlerini gönderiyoruz.

Pirinç Metal Etiket Neden Tercih Edilir?

Pirinç Metal Etiket, pirinç levha; dış ortamda üstün dayanım gösterir. Asit indirme tekniği, serigrafi baskı ve lazer markalama tekniği ile üretilebilir. Pirinç etiketler uzun yıllar kararma ve solma yapmadan, şıklığını ve duruşunu kaybetmeden dış hava ortamında dayanabilmektedirler. Şık görünümü ve derinlik hissi veren baskısı ile pirinç levha ve kapı tabelaları, kurumsal bir hava ve görüntü vermektedir.

Pirinç Etiket Üretim Süreci

Pirinç etiketlerde üç ayrı baskı türü uygulanabilir. Bunlar;

Asit İndirme Pirinç Levha:

Pirinç etiketlere asit indirme tekniği uygulanarak; kimyasal ajanlarla yüzey aşındırması ile oyma yapılır ve oyulan bu alanlar müşteri talepleri doğrultusunda çeşitli renklere boyanarak grafik ve yazılar elde edilir. Bu sayede pirincin üzerindeki yazı ve grafikler asla silinmez.

Lazer Kazıma Pirinç Levha:

Lazer kazıma pirinç levha ya da lazer kazıma pirinç etiket fiber lazer makinaları ile kazınarak elde edilen üründür. Bu teknikle ön baskı hazırlıklarına gerek duyulmadan çok hızlı şekilde pirinç levha ya da etiket hızlıca hazırlanır. Bu yöntem de tıpkı asit indirme tekniğindeki grafikler gibi çok uzun ömürlü yazı ve grafik üretir.

Serigrafi Baskı Pirinç Levha:

Serigrafi baskı pirinç levha ya da serigrafi baskı pirinç etiket adından da anlaşılacağı gibi serigrafi baskı tekniği kullanılarak oluşturulan ürünlere denir. Baskı kalıbına bağlı ipek emisyona uğratılarak boya geçirgen hale getirilir. Boya geçirgen kısımdan bir rakle yardımıyla pirinç levha üzerine transfer edilen baskı boyası ile baskımızı elde ederiz. Serigrafi baskılar da dış ortamlara oldukça dayanıklı olmakla birlikte pirinç levhalar üzerinde lazer kazıma ya da asit indirmedeki gibi ömürlük kalmaz.

Ostim Pirinç Etiket ve Levha Fiyatları

Pozitif reklam 17 yıllık deneyimi, sektöre olan hakimiyeti, bilgi birikimi ve işçilik kalitesi ile Ostim pirinç levha ve Ankara pirinç etiket denilince ucuz fiyatı ile akla gelen firmalardandır. Pirinç levha, pirinç isimlik, pirinç kapı tabelası , pirinç kapı isimliği, yaka isimliği ve pirinç asit indirme etiket fiyatları ve ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Pozitif Reklam olarak, Ankara Ostim asit indirme etiket imalatı yapan bir firmayız. İvedik asit indirme etiket imalatı, Ostim asit indirme etiket imalatı, Sincan Organize asit indirme etiket imalatı, Alcı OSB asit indirme etiket imalatı, Başkent OSB asit indirme etiket imalatı başta olmak üzere, tüm üretici firmalarımızın asit indirme etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Dijital Baskı firması olan Pozitif Reklam, ayrıca, Leksan Etiket, Panel Etiketi, Membran Switch, Tuş Takımı, Damla Etiket, Metal Etiket, Lazer Kazıma, Lazer Markalama, Lazer Kazıma Etiket, Tesa Etiket, Asit İndirme etiket, Serigrafi Baskı, Pleksi Kesim ve tüm folyo etiket baskı ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünü makinaları ve deneyimli ekibiyle en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Pozitif Reklam Ayrıca Tüm Türkiye’deki üreticilerimizin her çeşit etiket ihtiyaçlarına da cevap vermekte, kargo yolu ile ürünlerini adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır. Pozitif reklam bir Ostim Etiket üretimi firması olarak, 17 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerinizin değerine değer katıyor.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.