Paslanmaz Metal Etiket

Paslanmaz çelik; demir ve karbon alaşımının yanında en az %10,5 krom elementi içeren çeliklere denir. Adından da anlaşıldığı gibi çelikte paslanmayı yani korozyonu engellemek amacıyla üretilirler. Çelikte paslanmayı önleyen ana malzeme kromdur. Krom paslanmaz çeliklerinin temel alaşım elementidir. Krom %25’ e varan değerlerde ilave edilmesi halinde malzeme yüzeyinde bir oksit tabakası oluşturarak, paslanmaya karşı direnç sağlar ve malzemeye parlak bir görüntü kazandırır. Çekme dayanımını ve sıcağa dayanımı da arttırıcı özelliğe sahiptir. Krom, korozyon ve oksidasyon direnci sağlar. Serleşebilme kabiliyetini artırır. Yüksek karbonlu çeliklerde aşınma direncini yükseltir. Gösterişlidir, hijyeniktir; öyle ki gıda hazırlama ve mutfak ürünlerinde de paslanmaz çelik özellikle tercih edilmektedir.


Paslanmaz çelikte bizim konumuz ve uzmanlık alanımız ise Paslanmaz Metal Etiket İmalatıdır. Etiket baskı işlemleri artık günümüzde malzeme olarak farklı etiket çeşitleri ve alternatiflerini gerektirmektedir. Daha önceleri bilinen belli başlı malzemeler üzerine yapılan baskıyla oluşturulan etiket çeşitleri yerini artık çok daha geniş malzeme çeşitliliğine bırakmıştır. Bunlardan biri de Paslanmaz Metal Etiketlerdir.  Etiket sektörüne çoktan kendine yer edinmeye başladı.


Sipariş Ver

 

Paslanmaz Çelik Etiket Basımında malzeme kullanımı çok önemlidir. Bunun yanı sıra paslanmaz çelik üzerine baskı uygulaması zor ve deneyim gerektiren bir konu oldur. Paslanmaz çelik baskısında olumlu neticeleri almak kolay değildir. Paslanmaz çelik baskısında gerekli neticeyi alabilmek için deneyim gerekmektedir. Paslanmaz Metal Etiketin oluşturulma esnasında tasarım bilgisinin payı büyüktür. Pozitif Reklam Paslanmaz Çelik Etiket İmalatı konusunda yılların vermiş olduğu deneyimi işinin kalitesine yansıtır ve müşteri memnuniyetini sağlar.

Paslanmaz Çelik Etiket Baskı Tekniği:

Paslanmaz Etiket Üretiminde yazılar metal zemin üzerine asitle, oyma yazıyla yazılarak paslanmaz etiketin dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanır.

Paslanmaz Etiket Baskısı üzerinde ürünle ilgili seri numarası, üretim tarihi gibi değişken bilgiler lazer kazıma tekniği ile uygulanır.

Oldukça geniş kullanım alanı bulunan Paslanmaz Etiketler ihtiyaca göre çeşitli ölçüde ve kalınlıklarda üretilebilir.

Paslanmaz Etiket Hakkında Bizden Bilgi Alın

Pozitif Reklam Ankara Paslanmaz Etiket firması olarak Türkiye geneline Paslanmaz Etiket hizmeti vermektedir. Paslanmaz Etiket fiyatı diğer baskı tekniklerine göre bir miktar daha meşakkatli olsa da uzun yıllar solmadan güneş altında dayanması ile maliyet fayda anlamında daha talep görmektedir.

Pozitif Reklam olarak Paslanmaz Etiket imalatı, asit indirme baskılı metal etiket imalatı ve her türlü Paslanmaz Etiket imalatı satışı yapmaktayız.

Ankara Paslanmaz Etiket fiyatları, Paslanmaz Etiket hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.