Sipariş Ver

PASLANMAZ ETİKET OSTİM

Pozitif Reklam, Paslanmaz Etiket Ankara ve Paslanmaz Etiket Baskı Ostim denilince akla gelen ilk firmalardandır. Pozitif Reklam Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde yer alan firmaların yanı sıra tüm Türkiye çapında firmalarımızın ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyor. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Paslanmaz etiket fiyatı için hemen bizi arayınız

Paslanmaz Metal Etiket Nedir

Pozitif reklam Paslanmaz çelik; demir ve karbon alaşımının yanında en az %10,5 krom elementi içeren çeliklere denir. Adından da anlaşıldığı gibi çelikte paslanmayı yani korozyonu engellemek amacıyla üretilirler. Çelikte paslanmayı önleyen ana malzeme kromdur. Krom paslanmaz çeliklerinin temel alaşım elementidir. Krom %25’ e varan değerlerde ilave edilmesi halinde malzeme yüzeyinde bir oksit tabakası oluşturarak, paslanmaya karşı direnç sağlar ve malzemeye parlak bir görüntü kazandırır. Çekme dayanımını ve sıcağa dayanımı da arttırıcı özelliğe sahiptir. Krom, korozyon ve oksidasyon direnci sağlar. Serleşebilme kabiliyetini artırır. Yüksek karbonlu çeliklerde aşınma direncini yükseltir. Gösterişlidir, hijyeniktir; öyle ki gıda hazırlama ve mutfak ürünlerinde de paslanmaz çelik özellikle tercih edilmektedir.


Paslanmaz Çelik Etiket Baskı Tekniği:

Paslanmaz Etiket Üretiminde yazılar metal zemin üzerine asitle, oyma yazıyla yazılarak paslanmaz etiketin dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanır.
 • Paslanmaz Etiket Baskısı üzerinde ürünle ilgili seri numarası, üretim tarihi gibi değişken bilgiler lazer kazıma tekniği ile uygulanır.
 • Oldukça geniş kullanım alanı bulunan Paslanmaz Etiketler ihtiyaca göre çeşitli ölçüde ve kalınlıklarda üretilebilir.


 • Paslanmaz Etiket Hakkında Bizden Bilgi Alın

  Pozitif Reklam Ankara Paslanmaz Etiket firması olarak Türkiye geneline Paslanmaz Etiket hizmeti vermektedir. Paslanmaz Etiket fiyatı diğer baskı tekniklerine göre bir miktar daha meşakkatli olsa da uzun yıllar solmadan güneş altında dayanması ile maliyet fayda anlamında daha talep görmektedir. Pozitif Reklam olarak Paslanmaz etiket imalatı, asit indirme baskılı metal etiket imalatı ve her türlü paslanmaz etiket üretimi yapmaktayız. Ankara paslanmaz etiket fiyatları, Paslanmaz etiket hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Diğer Etiket İmalatlarımız

  Pozitif Reklam olarak, Ankara Ostim paslanmaz etiket yapan bir firmayız. İvedik paslanmaz etiket, Ostim paslanmaz etiket baskı, Sincan Organize paslanmaz etiket baskı, Alcı OSB paslanmaz etiket , Başkent OSB paslanmaz etiket baskı ihtiyaçları başta olmak üzere, tüm üretici firmalarımızın paslanmaz etiket baskı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Dijital Baskı firması olan Pozitif Reklam, Leksan Etiket, Panel Etiketi, Mebran Switch, Tuş Takımı, Damla Etiket, Metal Etiket, Lazer Kazıma, Lazer Markalama, Lazer Kazıma Etiket, Tesa Etiket, Asit İndirme, Serigrafi Baskı, Pleksi Kesim ve tüm folyo etiket baskı ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünü makinaları ve deneyimli ekibiyle en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Pozitif Reklam Ayrıca Tüm Türkiye’deki üreticilerimizin tüm etiket ihtiyaçlarına da cevap vermekte, kargo yolu ile ürünlerini adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır. Pozitif reklam bir Ostim Etiket imalatı firması olarak, 17 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerinizin değerine değer katıyor.

   

   

  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Metal Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.