asit_indirme_metal-etiket3
asit_indirme_metal-etiket2
asit_indirme_metal-etiket1
asit_indirme_metal-etiket

 
Sipariş Ver

ASİT İNDİRME ETİKET OSTİM

Asit İndirme Etiket Nedir?

Asit indirme yapılacak etiket materyalleri olan Alüminyum, pirinç, bakır, gibi levhalarda gerekli görülen bölgenin maskelenerek sabit kalması, grafik oluşturulacak bölgenin ise asitle aşındırılması veya oyulması neticesinde oluşturulan etikettir. Daha sonra oyuklarla oluşan grafik, logo ve yazılar dayanıklı ve uzun ömürlü özel boyalarla boyanarak renklendirilmiş olur.

Ostim Asit İndirme Etiket, Ankara Asit İndirme Etiket İmalatı

Pozitif Reklam her ne kadar Ostim asit İndirme etiket, Ankara asit indirme etiket üretimi yapan bir firma olsa bile ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına kargo ile göndermekte, müşterilerinin asit indirme etiket ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Asit İndirme Etiket Fiyatı

Asit indirme etiket fiyatı hesaplanırken, etiket üretiminde kullanılacak metalin cinsi, ebadı, kalınlığı, adedi ve asit indirme etiket baskı renk sayısı dikkate alınır. Firmamız Ostim asit indirme etiket denilince tanınan ve tercih edilen bir firmadır. Asit indirme etiket siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kadromuz size en uygun etiket tipini belirleyerek imalatını yapacaktır.

Neden Asit İndirme Etiket?

Her türlü fiziksel ve kimyasal etki, fiziksel aşındırma ya da atmosferik aşındırma dediğimiz; yağmur, tuzlu su, güneş etkisi gibi koşullar altında etiket üzerinde firma bilgilerinizin, logonuzun veya ürün bilgilerinin ve yazıların uzun yıllar dayanması oldukça zordur. Halbuki asit indirme tekniği ile oluşturulan etiketlerde tüm bilgiler bir klişe gibi derinlik sağlanarak oluşturulmaktadır. Haliyle oyulmuş bir yüzeyden grafiklerin silinmesi mümkün olmaz. Asit indirme etiketler ya da metal oyma etiketler bu özellikleri ile en zor şartlar için üretilmiş etiketlerdir. Etiketiniz üzerindeki bilgilerin uzun yıllar dayanmasını istiyorsanız asit indirme etiket tam size göre. Asit indirme etiket kaliteli oluşu, renkli olabilmesi, çok geniş kullanım alanına sahip oluşu, uzun yıllar dayanması, istenilen adette, ölçüde, kalınlık ve çeşitte üretilebilmesi ile tercih sebebidir.

Asit indirme metal etiket hangi metallerden üretilir?

 • Asit indirme alüminyum etiket
 • Asit indirme paslanmaz etiket
 • Asit indirme krom etiket
 • Asit indirme nikel etiket
 • Asit indirme pirinç etiket
 • Asit indirme bakır etiket
 • Asit indirme bronz etiket


 • Diğer Etiket İmalatlarımız

  Pozitif Reklam olarak, Ankara Ostim asit indirme etiket imalatı yapan bir firmayız. İvedik asit indirme etiket imalatı, Ostim asit indirme etiket imalatı, Sincan Organize asit indirme etiket imalatı, Alcı OSB asit indirme etiket imalatı, Başkent OSB asit indirme etiket imalatı başta olmak üzere, tüm üretici firmalarımızın asit indirme etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Dijital Baskı firması olan Pozitif Reklam, ayrıca, Leksan Etiket, Panel Etiketi, Membran Switch, Tuş Takımı, Damla Etiket, Metal Etiket, Lazer Kazıma, Lazer Markalama, Lazer Kazıma Etiket, Tesa Etiket, Asit İndirme etiket, Serigrafi Baskı, Pleksi Kesim ve tüm folyo etiket baskı ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünü makinaları ve deneyimli ekibiyle en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Pozitif Reklam Ayrıca Tüm Türkiye’deki üreticilerimizin her çeşit etiket ihtiyaçlarına da cevap vermekte, kargo yolu ile ürünlerini adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır. Pozitif reklam bir Ostim Etiket üretimi firması olarak, 17 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerinizin değerine değer katıyor
  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Metal Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.