Sipariş Ver

Alüminyum Etiket Ankara, Alüminyum Etiket Ostim

Alüminyum Etiket Ostim 'de bulunan imalathanemizde uzman kadromuz tarafından ileri teknoloji ürünü makinalarımızda özenle üretilmektedir. Pozitif Reklam; Ostim Alüminyum Etiket ve Ankara Alüminyum Etiket denilince ilk akla gelen üreticilerdendir. Bununla birlikte Tüm Türkiye çapında müşterilerimize Alüminyum etiket üretimi yapıp göndermekteyiz.


Alüminyum Etiket Nedir?

Alüminyum etiket, bir üründe göze çarpan en önemli detaydır. Aynı zamanda ürünün özellikleri, kimlik bilgileri gibi verilerin bulunduğu kimlik kartıdır. Ayrıca bu etiketler üzerinde üretici firmanın bilgileri de bulunduğu için alüminyum etiketler bir yandan da reklam sağlayan bir özellik taşımaktadır.

Alüminyum Etiket Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum etiket bazı sektörler için olmazsa olmazdır. Yırtılmaya, korozyona, oksitlenmeye ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklı olan bu etiketler birçok sektörde aranır ve kullanılır. Örneğin alüminyum makine etiketleri, alüminyum asansör etiketleri, alüminyum pano etiketleri, alüminyum uyarı levhaları gibi alüminyum etiketler birçok alanda olmazsa olmazdır diyebiliriz. Korozyona karşı son derece dayanıklı oluşu ve dış hava şartlarına karşı gösterdiği dirençle tercih edilen bir üründür.

Alüminyum Etiket Baskı Teknikleri

Alüminyum etiketler üzerine uygulanabilen baskı teknikleri ile de aynı zamanda gözde olmuşlardır. Pozitif Reklam olarak Alüminyum etiket üzerine çeşitli tekniklerle baskı yapabilmekteyiz. Geleneksel baskı teknikleri olan serigrafi ve asit indirme tekniklerinin yanı sıra Lazer kazıma ve UV baskı tekniklerine de uygun oluşu alüminyum etiketlere olan talebi arttırmaktadır. Bizimle Ankara alüminyum etiket baskısı ve alüminyum etiket üretimi amacıyla iletişime geçebilir, Alüminyum etiket fiyatları almak için sipariş formumuzu doldurabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Alüminyum Etiket Fiyatı

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Alüminyum Etiket fiyatı için hemen bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket,Leksan Etiket Basımı Pleksiglass Ürün imalatı ve pleksi kesim olarak sıralanabilir. etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, alüminyum etiket basımı olarak sıralanabilir.

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.