Alüminyum Etiket Nedir?

Alüminyum etiket, bir üründe göze çarpan en önemli detaydır denilebilir. Aynı zamanda ürünün özellikleri, kimlik bilgileri gibi verilerin bulunduğu kimlik kartıdır. Ayrıca bu etiketler üzerinde üretici firmanın bilgileri de bulunur. Bu yönüyle Alüminyum etiketler bir yandan da reklam sağlayan bir özellik taşımaktadır.


Alüminyum etiket bazı sektörler için olmazsa olmazdır. Örneğin alüminyum makine etiketleri, alüminyum asansör etiketleri, alüminyum pano etiketleri, alüminyum uyarı levhaları gibi ürünler için alüminyum maddesi olmazsa olmazdır diyebiliriz. Korozyona karşı son derece dayanıklı oluşu ve dış hava şartlarına karşı gösterdiği dirençle tercih sebebidir.


Alüminyum etiketler üzerine uygulanabilen baskı teknikleri ile de aynı zamanda gözde olmuşlardır. Estetik bir tasarımla oluşturulan alüminyum etiket aynı zamanda üzerine yapıştırıldığı ürünü daha da güzelleştirmekte ve ürünün imajına olumlu katkılar yapmaktadır.

Sipariş Ver

Alüminyum Etiket Baskı Teknikleri Nelerdir?

Pozitif Reklam olarak Alüminyum etiket üzerine çeşitli tekniklerle baskı yapabilmekteyiz.

Bunlar:

  • UV Alüminyum Etiket,
  • Serigrafi Alüminyum Etiket,
  • Alüminyum Kazıma ve Markalama Tekniği,
  • Asit İndirme Alüminyum Etiket

 

Sağlam, kaliteli ve güvenilir alüminyum etiket baskı hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum etiket birçok alanda kullanılmaktadır. Bizimle Ankara alüminyum etiket baskısı ve alüminyum etiket üretimi amacıyla iletişime geçebilir, Alüminyum etiket fiyatları almak için sipariş formumuzu doldurabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.