Sipariş Ver

Alüminyum Etiket Nedir?

Alüminyum etiket, bir üründe göze çarpan en önemli detaydır denilebilir. Aynı zamanda ürünün özellikleri, kimlik bilgileri gibi verilerin bulunduğu kimlik kartıdır. Ayrıca bu etiketler üzerinde üretici firmanın bilgileri de bulunur. Bu yönüyle Alüminyum etiketler bir yandan da reklam sağlayan bir özellik taşımaktadır. Alüminyum etiket bazı sektörler için olmazsa olmazdır. Örneğin alüminyum makine etiketleri, alüminyum asansör etiketleri, alüminyum pano etiketleri, alüminyum uyarı levhaları gibi ürünler için alüminyum maddesi olmazsa olmazdır diyebiliriz. Korozyona karşı son derece dayanıklı oluşu ve dış hava şartlarına karşı gösterdiği dirençle tercih sebebidir.

Alüminyum etiketler üzerine uygulanabilen baskı teknikleri ile de aynı zamanda gözde olmuşlardır. Estetik bir tasarımla oluşturulan alüminyum etiket aynı zamanda üzerine yapıştırıldığı ürünü daha da güzelleştirmekte ve ürünün imajına olumlu katkılar yapmaktadır.

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi,  Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Bas Kes Etiket fiyatı için hemen bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Etiket Baskı Teknikleri Nelerdir?

Pozitif Reklam olarak Alüminyum etiket üzerine çeşitli tekniklerle baskı yapabilmekteyiz.

Bunlar:

  • UV Alüminyum Etiket,
  • Serigrafi Alüminyum Etiket,
  • Alüminyum Kazıma ve Markalama Tekniği,
  • Asit İndirme Alüminyum Etiket

Sağlam, kaliteli ve güvenilir alüminyum etiket baskı hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum etiket birçok alanda kullanılmaktadır. Bizimle Ankara alüminyum etiket baskısı ve alüminyum etiket üretimi amacıyla iletişime geçebilir, Alüminyum etiket fiyatları almak için sipariş formumuzu doldurabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, alüminyum etiket basımı olarak sıralanabilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Metal Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.