Sipariş Ver

METALİZE ETİKET, METALİZE FOLYO


Metalize Etiket Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi metalize etiket görünüm itibariyle metali andırır ve ham maddesi plastiktir. Metalik gri renk ile boyalıdır. Çok geniş kullanım alanına sahip olan metalize etiket fiyatı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzun ömürlüdür, ısı ve neme karşı dayanıklıdır. Üzeri parlaktır ve yırtılmayan bir yapıdadır. Yüzeye sağlam bir şekilde yapışır ve uzun süreler bu özelliğini korur. Plastik bazlı bir olduğundan ribbon ile baskı alınmaktadır.Ankara metalize etiket başta olmak üzere tüm Türkiye 'ye gönderilmek üzere sipariş almaktayız.

Metalize Etiketler Nerelerde Kullanılır

Metalize etiketler yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Etiketin malzemesi olan PP ve yapışkanı oldukça uzun ömürlüdür. Bu nedenle metalize etiketler çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Metalize etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilirler. Bas kes, dijital baskı ve UV baskıya uygundurlar. Serigrafi baskıya uygundurlar. Ters Baskı yapılarak camların iç tarafından kullanıma uygundurlar. İstenilen ebat ve adette üretilebilirler. Metalize etiketler,
 • İmalat Sanayii Etiketlerinde
 • Aydınlatma sanayii Etiketlerinde
 • Medikal Cihaz Etiketlerinde
 • Dış Mekan Etiketlerinde
 • Savunma Sanayii Etiketlerinde
 • vb. yerlerde kullanılabilmektedir.

 • Metalize Etiket Üretimi

  Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Metalize Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

  Diğer Etiket İmalatlarımız

  Folyo baskı, Bas kes, metalize etiket, alüminyum etiket, damla etiket, leksan etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, metalize etiket basımı olarak sıralanabilir.

  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.