garanti-etiketi-üretimi

GARANTİ ETİKETİ

garanti-etiketi-ostim

GARANTİ ETİKETİ

garanti-etiketi-ankara

GARANTİ ETİKETİ

garanti-etiketi-imalat

GARANTİ ETİKETİ

garanti-etiketi-fiyat

GARANTİ ETİKETİ

 

Sipariş Ver

GARANTİ ETİKETİ, YIRTILAN ETİKET, YIRTILIR ETİKET

Garanti Etiketi Nedir?

Ürünlerinizin ilk kullanıcı tarafından açılma garantisini pekiştirmek, kullanıcıya güven sağlamak ve açılıp açılmadığının kontrolünü saplamak amacıyla üretilen garanti etiketi; ürünlerinizin üzerine (özellikle kapak kısmına) yapıştırıldıktan sonra tekrar sökülmeye kalktığında parçalar halinde sökülecektir. Bu nedenle garanti etiketleri aynı zamanda kırılgan etiket olarak da anılır ve müşterilerinize ilk açma deneyimi sağlayacak bir üründür. Bir çok ürünün ambalaj kapağı üzerinde kırılgan sticker etiket kullanılmaktadır. Garanti etiketi fiyatı almak ve sipariş vermek için "sipariş ver" butonundan bize ulaşabilirsiniz.

Garanti Etiketi Üretimi

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Garanti Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

Garanti Etiketi Nerelerde Kullanılır?

Garanti etiket baskı hizmeti ile ürüne özel etiket üretilir. İstenilen renk ve desen şeklinde üretilebilmektedir. Günümüzde hemen hemen her tür ürünün ambalajı üzerinde görebileceğini kırılgan garanti etiketi ile elektronik ürünler, cep telefonları, taşınabilir harddiskler, parfüm ve diğer kozmetik ürünleri, organik yiyecekler ve bir çok alanda kullanabilirsiniz. Türkiye 'nin en profesyonel etiket üreticilerinden biri olarak, kaliteli ve ürünleriniz için ideal garanti etiketi imalatı ve satışı yapmaktayız. Ankara garanti etiketi ve Ostim garanti etiketi denilince akla gelen firmamız Tüm Türkiye çapında gönderim yapmaktadır. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, garanti etiketi, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, etiket basımı ve garanti etiketi basımı olarak sıralanabilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.