tesa-lazer-kazima-garanti-etiketi-ostim
lazer-kazıma-tesa-etiket-ankara
lazer-film-kazima-tesa-etiket-ostim
tesa-lazer-kazima-garanti-etiketi-ankara

 

Sipariş Ver

OSTİM TESA ETİKET, ANKARA TESA ETİKET

Pozitif Reklam Ostim Lazer kazıma Etiket veya Ostim Tesa Etiket denilince hemen akla gelen firmalardandır. 17 yıllık tecrübe ve birikimimizle siz müşterilerimizin lazer kazıma etiket veya Tesa etiket ihtiyaçlarını karşılıyor ve sorunsuz teslim ediyoruz. Bununla birlikte Pozitif reklam Sadece Ostim ve ivedik Organize Sanayi firmalarının ihtiyaçlarını değil Ankarada bulunan Sincan OSB, Alcı OSB, Başkent Organize gibi sanayi bölgelerinde bulunan firmaların Lazer Kazıma etiket ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Lazer Kazıma Etiket Nedir?

Fiber Lazer Markalama makinesi ile üretilen bir etiket çeşididir. Lazerle işlenebilen etiket çeşitleri arasında güvenli ve çağdaş bir çözüm olarak son yıllarda öne çıkmaktadır. Birçok sektörde kullanılır ve çeşitli avantajı bulunur.

Tesa Etiketler;

 • Elektrik-Elektronik
 • Otomotiv
 • Beyaz eşya
 • Bilişim
 • Petro kimya gibi sektörlerde bulunan firmaların etiket ihtiyaçları için iyi bir çözümdür ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Ostim Tesa Etiket Avantajları Tesa etiketler, Dış koşullara, Kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu nedenle tercih sebebidirler. Tesa etiketler yapıştırıldıkları alanlarda çok uzun yıllar boyunca dayanır. Bu özelliği ile üst düzey güvenlik sağlar. Bu yönü ile tesa etiketler, garanti etiketi olarak da kullanılır. Ayrıca Tesa etiketlere değişken seri no ve değişken mikro barkod basımı da yapılabilmektedir.

  Tesa Garanti Etiketi

  Tesa etiketler yapıştırıldıkları yerden tek parça olarak çıkmazlar. Yırtılma dayanımı yoktur. Uygulandığı yüzeyden tek parça olarak kaldırılması imkansızdır. Kaldırılmaya çalışıldığında küçük parçalar halinde koparak gelir ve delil bırakır. Uygulandığı yerden kaldırmak tekrar geri yapıştırmak veya başka bir yere yapıştırmak imkansızdır. Bu özelliği ile tesa etiketler çok iyi bir garanti etiketidir. Tesa etiketlere ayrıca özelleştirilmiş veya değişken mikro barkod ve QR kod işlenerek güvenlik özellikleri eklenebilir. Tesa etiket, sahtecilik ve hırsızlık girişimlerine karşı kalıcı olarak parçalanan data taşıyıcı etikettir. Bu etiketlerde üstün performanslı yapışkan kullanılmaktadır. Tesa-Lazer kazıma etiketler NHTSA, EEC, GB gibi yasal ve üreticiye özel normlara uyum göstermektedir.

  Tesa Etiketi Nasıl Üretiyoruz?

  Tesa etiket, Lazer kazıma-Fiber Kazıma makinesi ile üretilen bir etiket türüdür. Fiber kazıma makinesi lazer ışını ile etiketin üst yüzeyini yakar ve alt yüzeyin rengi ortaya kontrast bir şekilde çıkar. Bu şekilde etiket üzerinde çok hassas grafik ve bilgiler oluşturulur. Tesa etiket de, ürettiğimiz diğer etiket çözümlerimizde olduğu gibi geleneksel üretimde kullanılan ön baskı hazırlıklarına ihtiyaç duymaz. Değişken dataya uygun ve seri üretilen bir etiket çeşididir. İster 5-10 tane ister binlerce üretilebilen bir etiket çeşididir.

  Diğer Etiket İmalatlarımız

  Pozitif Reklam olarak, Ankara Ostim Etiket imalatı yapan bir firmayız. İvedik etiket imalatı, Ostim etiket imalatı, Sincan Organize etiket imalatı, Alcı OSB etiket imalatı, Başkent OSB etiket imalatı başta olmak üzere, tüm üretici firmalarımızın etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ankara Dijital Baskı firması olan Pozitif Reklam, Leksan Etiket, Panel Etiketi, Mebran Swith, Tuş Takımı, Damla Etiket, Metal Etiket, Lazer Kazıma, Lazer Markalama, Lazer Kazıma Etiket, Tesa Etiket, Asit İndirme, Serigrafi Baskı, Pleksi Kesim ve tüm folyo etiket baskı ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünü makinaları ve deneyimli ekibiyle en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Pozitif Reklam Ayrıca Tüm Türkiye’deki üreticilerimizin tüm etiket ihtiyaçlarına da cevap vermekte, kargo yolu ile ürünlerini adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır. Pozitif reklam bir Ostim Etiket üretimi firması olarak, 17 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerinizin değerine değer katıyor.
 • lazerBu

  Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

  Etiket Sipariş Formu
  Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.