HEMEN ARA
Sipariş Ver

BASKES, FOLYO ETİKET, DİJİTAL BASKI


Baskes Etiket Nedir?

Bas Kes Folyo Etiket dijital baskı makinalarında istenilen firma, ürün logosu yada özel kesimli herhangi bir stickerin folyoya basıldıktan sonra belirlenen yerden hassas bir şekilde kesilmesiyle ortaya çıkar. Baskes etiket, matbaa teknolojisine göre baskı, bıçak, kalıp ve zaman maliyetlerini ortadan kaldırarak az adetli işlerde müşteri için ekonomik çözümler sunar. Ankara baskes etiket işlerinizi özveri ile yapan güçlü bir ekibe sahibiz. Ankara 'dan tüm Türkiye 'ye baskes folyo etiket gönderimi yapmaktayız.

Baskes Etiket İmalatı

Pozitif Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi,  Sincan Organize Sanayi Bölgesi firmaları ile tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Bas Kes Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

Baskes Etiketler Nerelerde Kullanılır

Metalize veya yüksek yapışma özellikli folyoların istenilen ölçü, renk, desen ve adetlerde baskes makinalarıyla üretilen ürünler; araç üstü yazılarda, vitrin konsept tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, doğum günü ve parti organizasyonlarında, iç mekan - dış mekan ofis dekorasyonlarında ve duvar stickerlarında kullanılır. Baskes folyo etiket fiyatları ve satışı için bize ulaşınız.

Diğer Etiket İmalatlarımız

Folyo baskı, Bas Kes, alüminyum etiket, damla etiket, Leksan Etiket, asit indirme pirinç tabela, sticker etiket, asit indirme etiket, ostim metal etiket, serigrafi baskı, avm görsel uygulama, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, ankara etiket firmaları, U.V. etiket baskı, PVC etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme pirinç etiket, yönlendirme levhaları, asit indirme metal etiket, alüminyum etiket, dijital baskı, avm reklam, cam giydirme, UV etiket, etiket basımı olarak sıralanabilir.

Baskes Etiket Fiyatları

Roland Dijital Baskes Makinası , son teknolojiyi kullanarak kısa sürede kalıp, bıçak, baskı teknolojilerine ihtiyaç duymadan ve anında çözüm üreterek firmanızın etiket ve baskes folyo ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca baskes etiket fiyatı da maliyet açısından kullanıcılarına uygun çözümler sunar. Baskes Ankara fiyatları için hemen arayınız veya sipariş ver butonu ile bize isteğinizi iletiniz.


Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.