Baskes Etiket Nedir?

Bas Kes Folyo Etiket dijital baskı makinalarında istenilen firma, ürün logosu yada özel kesimli herhangi bir stickerin folyoya basıldıktan sonra belirlenen yerden hassas bir şekilde kesilmesiyle ortaya çıkar. Baskes etiket, matbaa teknolojisine göre baskı, bıçak, kalıp ve zaman maliyetlerini ortadan kaldırarak az adetli işlerde müşteri için ekonomik çözümler sunar. Ankara baskes etiket işlerinizi özveri ile yapan güçlü bir ekibe sahibiz. Ankara 'dan tüm Türkiye 'ye baskes folyo etiket gönderimi yapmaktayız.

Sipariş Ver

Baskes Etiket Avantajlıdır!

Roland Dijital Baskes Makinası , son teknolojiyi kullanarak kısa sürede kalıp, bıçak, baskı teknolojilerine ihtiyaç duymadan ve anında çözüm üreterek firmanızın etiket ve baskes folyo ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca baskes etiket fiyatı da maliyet açısından kullanıcılarına uygun çözümler sunar. Baskes Ankara fiyatları için hemen arayınız veya sipariş ver butonu ile bize isteğinizi iletiniz.

Metalize veya yüksek yapışma özellikli folyoların istenilen ölçü, renk, desen ve adetlerde baskes makinalarıyla üretilen ürünler; araç üstü yazılarda, vitrin konsept tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, doğum günü ve parti organizasyonlarında, iç mekan – dış mekan ofis dekorasyonlarında ve duvar stickerlarında kullanılır. Baskes folyo etiket fiyatları ve satışı için bize ulaşınız.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!
WhatsApp chat

Etiket Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle En Kısa Sürede İletişime Geçecektir.