Onewayvision Nedir?

Onewayvision Baskı Nerede Kullanılır?

OneWayVision Baskı açık hava reklamcılığının vazgeçilmezlerindendir. Daha çok cam yüzeylerde kullanılan bu eşşiz mazlezeme özelliği gereği tek taraflı filtre görevi görür. Özellikle cam üzerinde kullanılan bu malzemenin özelliği dışardan bakınca içerinin görünmemesidir. Bu sayede tercih edilen bir malzeme olmuştur. OneWayVision Baskısı müşteri açısından çeşitli amaçlarla kullanılabilir; dışarıdan bakan dikkatli gözlerden sakınmak amacıyla kullanılabilir. İş yerinin içindeki rafların ya da stoklu malzemenin görünmesini engellemek amacıyla kullanılabilir. İş yerlerinin camında reklam amaçlı kullanılabilir. Bununla birlikte OneWayVision Üretimi hem reklam olsun hem de içeriden dışarıyı görebileyim diyenler için çok ideal bir tercihtir. Ayrıca bir nevi film etkisi yapmakla güneş ışığının şiddetini kırmaktadır. Bu açıdan OneWayVision Kaplama hem reklam olsun hem cam filmi görevi görsün diye de tercih edilmektedir.

Bütün bu özellikler OneWayVision Kaplamayı cazip hale getirmektedir. Ankara’da OneWayVision Baskısı yapan Pozitif Reklam, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi kendine rehber edinmiştir.Sipariş Ver

OneWayVision Baskı

OneWayVision Baskı delikli folyo olarak da bilinir. Pozitif Reklam kalite prensibi gereği Avrupa menşeili OneWayVision Üretimi tercih etmektedir.

Ankara OneWayVision ve Delikli Folyo Üretimi konusunda uzman ekibi ve yüksek kaliteli teknoloji ürünü ekipmanı ile çalışan firmamız Tüm Türkiye’ye hizmet verebilmektedir.

OneWayVisionda Baskı yapılacak olan yüzey beyaz renkli olur. Yapışkanlı tarafın rengi ise siyah olmaktadır. Pozitif reklam yüksek kaliteli baskı makinalarıyla onewayvision baskı kusursuz kalitede baskı oluşturmaktadır.

 

OneWayVision Fiyatları

OneWayVision Fiyatlarının hesaplanmasında metrajı önemli rol oynar. Metraj arttıkça birim fiyat düşer, OneWayVision Kaplamada cephenin yerden yüksekliği de fiyatı etkilemektedir. Örneğin yüksek bir cephede uygulama yaparken kullanılan vinç, ve uygulama süresi fiyata etki eder. Bütün bu fiziki şartlar OneWayVision Kaplamada  fiyata etki etmektedir.

Onewayvision baskı, onewayvision fiyatları hakkında bilgi almak ve Onewayvision baskı siparişi vermek için bizi hemen arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilir ya da sipariş ver butonuyla siparişinizi verebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

One Way Vision Baskı Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle Hemen İletişime Geçecektir.