Kumlama Dekor Folyo Nedir?

İç mekan dekorasyon cam filmleri de denilen bu ürünler,geleneksel yöntemlerle aşındırılmış camlara oranla çok daha ekonomik bir maliyet avantajı sunar. Dükkan camları, ofis bölmeleri, lobiler, ve konferans odalarında cam veya pleksi cam yüzeylerinde kullanılır. Bu kullanım alanlarının yanı sıra cam kapılarda, oda bölmelerinde ve restoran gibi işletmelerin tasarımda ayrıca laboratuvar veya hastane camları gibi gizlilik sebebiyle yapılan cam yüzeyler için de tercih edilmektedir. Firmalar tarafından dekor amaçlı, reklam amaçlı, bölme amaçlı ya da güneş ışığını engelleme amaçlı olarak tercih edilir.


Cam kumlama uygulamasıyla gelen ışık seviyesini engellemeden ve camın yapısını değiştirmeden kullanıcıya en kaliteli cam tasarım seçenekleri sunulmaktadır.


Cam Dekor Folyoları uzun ömürlü mağaza vitrin ve cam, kapı dekorasyonu için idealdir. Standart 126 cm ölçüsünde istenilen uzunlukta uygulanmaktadır. Buzlu, yarı şeffaf ve şeffaf olarak uygulanır.


Sipariş Ver

Cam kumlama Nasıl Uygulanır?

Kumlama Dekor Folyo, Genellikle Baskes makinasında dekoratif şekiller oluşturularak uygulanır. Bu uygulama genellikle; firma logosunun cam panellere belirli aralıklarla dişi olarak uygulanması, 80-120 cm ana şerit üzerine veya altına çeşitli kalınlıklarda 4-5 adet ince düz ya da dalgalı şerit atılması ve logo uygulamasıyla oluşturulur. Kısacası hemen hemen istenilen her grafik uygulanabilmektedir. Bununla birlikte istenilen durumlarda bu folyoların üzerine baskı da yapılabilmektedir. Uygulama sonucunda cam, dekoratif ve klasik buzlu cam görüntüsünü almaktadır. İç Ya da dış mekanda uygulanabilmekte ve uzun süre dayanım göstermektedir.

Ankara Kumlama Dekor Baskı imalatı yapan Pozitif Reklam, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi kendine rehber edinmiştir.

Cam Kumlama Fiyatları

Ankara Cam Dekor uygulaması yapan firmamız yetkin ve tecrübeli personeliyle firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Cam Kumlama Uygulaması hakkında bilgi almak, Kumlama Dekor FolyoFiyatlarını öğrenmek ve Cam Dekor siparişi vermek için bizi hemen arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilir ya da sipariş ver butonuyla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Cam Kumlama Ankara merkezimizde üretilmektedir.

Ankara Cam Dekor Fiyatlarının hesaplanmasında uygulanacak cam yüzeyin metrajı ve uygulama kolaylığı önemli rol oynamaktadır.

Ankara Cam Dekor Firması olan Pozitif Reklam, şehir dışı müşterilerimize de kargo yoluyla hizmet vermektedir. Cam Dekor Fiyatları için müşteri danışmanınızla iletişime geçebilir, ya da mail yoluyla Cam Kumlama Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Kumlama Dekor Folyo Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle Hemen İletişime Geçecektir.