Araç Yazısı Nedir?

Araç yazısı araçların kapılarına, kaputlarına ve tavanlarına yazılan yazılardır. Bu yazılar araçlara yazılırken hiç bir kimyasal ya da çözücü madde kullanılmaz. Dolayısı ile aracınıza hiçbir zarar vermez. Araç yazıları baskı folyo tekniği ile ve renkli kesim folyolarla bas-kes tekniği ile parlak ya da mat folyodan kesilerek aracınızın kaportasına uygulanır.


Araç Yazısı Kimler uygular?

Araç yazısı öncelikli olarak firmalar, kamu kurum ve kuruluşları, (itfaiye yazıları, ambulans yazıları, polis arabaları yazıları) tarafından tercih edilmektedir. Kişisel ihtiyaca göre de araç yazıları da tercih edilmektedir. Kişinin sevdiği bir söz, Tutuğu takımın logosu, Bağlı olduğu bir grubun logosu ya da çocuklarının isimleri gibi…Sipariş Ver

Araç Yazısı Nasıl Uygulanır?

Araç yazısı Bas-Kes makinalarında ya renkli kesim folyolarından direk kesilerek, ya da istenilen renklerde üzerine baskı yapılan folyo Bas-Kes makinasında kesilerek oluşturulur. Oluşturulan bu yazılar ve logolar uzman personelimiz tarafından yüzeyin temizlik işleminin ardından transfer bandı vasıtası ile araca uygulanır.

Araç Yazısı Fiyatları

Araç yazısı fiyatlarının hesaplanmasında metrajı ve folyo kalitesi önemli rol oynamaktadır. Bas-Kes makinasının yazıyı kesme süresi, basılan folyonun ayıklanma işleminin süresi ve uygulama zorlukları fiyatı etkileyen faktörlerdir.

Ankara araç yazısı uygulaması yapan firmamız yetkin ve tecrübeli personeliyle firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Araç yazısı hakkında bilgi almak ve araç yazısı fiyatlarını Öğrenmek ve araç yazısı siparişi vermek için bizi hemen arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilir ya da sipariş ver butonuyla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Araç yazısı imalatını Ankara ’daki merkezimizde üreterek sizlere sunuyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Araç Yazısı Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle Hemen İletişime Geçecektir.