Araç Magneti Nedir?

Araç magneti dijital makinelerde basılan folyonun magnetlere yapıştırılması ile oluşur. Araç magneti aracında reklam görselinin sürekli bulunmasını istemeyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Magnet araç kaportasına yapışarak adeta araç kaplaması vazifesini görür. Gerekli durumlarda araç üzerine hemen yapıştırıp ihtiyaç dışı durumlarda araç üzerinden kaldırılabilmesi ve bu işlemlerin son derece zahmetsiz oluşu araç magnetini tercih sebebi yapar.

Ankara Araç magneti uygulaması yapan firmamız yetkin ve tecrübeli personeliyle firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Araç magneti hakkında bilgi almak, Araç magneti Fiyatlarını öğrenmek ve Araç magneti siparişi vermek için bizi hemen arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilir ya da sipariş ver butonuyla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Araç Magneti Ankara merkezimizde üretilmektedir.


Sipariş Ver

Ankara Dekota Baskı Fiyatları’nın hesaplanmasında dekotanın kalınlığı, metrajı ve uygulama kolaylığı önemli rol oynar. 

Ankara Magnet firması olan Pozitif Reklam, şehir dışı müşterilerimize de kargo yoluyla hizmet vermektedir. Magnet Baskı Fiyatları için müşteri danışmanınızla iletişime geçebilir, ya da mail yoluyla Magnet Baskı Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Magnet Baskı Üretimi için hemen arayınız veya sipariş ver butonu ile bize isteğinizi iletiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!

Araç Magneti Sipariş Formu
Sipariş Formunu Doldurduğunuzda Uzman Ekibimiz Sizinle Hemen İletişime Geçecektir.